O marce MIDEER

Opublikowany 01.09.2023.
mideer

Marka Mideer należy do wschodzącej nowej generacji producentów zabawek, którzy kładą nacisk na wzornictwo, jakość i pochodzenie zabawek. Firma została założona w 2016 r. w Ningbo w Chinach z myślą o tworzeniu zabawek edukacyjnych i pełnych znaczenia w harmonii z naturą. Produkty MiDeer są również sprzedawane w Chinach, ale są przeznaczone głównie na rynki zachodnie. Markę Mideer można znaleźć w sklepach w takich krajach, jak Stany Zjednoczone, Kanada, Hiszpania, Grecja i inne kraje na całym świecie.

Marka MiDeer kieruje swoje produkty do dzieci w wieku od 1,5 roku do wieku szkolnego. Wszystkie produkty mają kreatywną grafikę z motywami z bajek, przyrody lub świata wody.

Firma od początku zdawała sobie sprawę, że wchodzi na rynek zabawek, na którym, aby odnieść sukces, musi być wyjątkowa i inna. Dlatego też od samego początku zespół ekspertów z branży zabawkarskiej określił kierunek i misję marki MiDeer. Mianowicie, że celem każdej nowej zabawki jest nadanie jej głębszego znaczenia i sprawienie, by była nie tylko zabawką, ale także narzędziem edukacyjnym.

 Na oficjalnej stronie internetowej marki Mideer czytamy, że DNA MiDeer to "Discover, fun, art", co oznacza "odkrywaj, baw się, twórz".

Dlatego przed wyprodukowaniem każdej nowej zabawki zespół ds. zarządzania produktem rozważa, w jaki sposób dana zabawka może wspierać rozwój dziecka. Zwracają też uwagę na potrzeby dzieci, łącząc twórczość artystyczną z różnych kultur świata. Nie zaniedbuje się również rozwoju inteligencji dzieci w zależności od wieku podczas zabawy zabawką. Łączą one edukację dzieci w zakresie sztuk plastycznych i muzycznych, rozwijając zdolności dzieci i ich rozumienie piękna.

Marka MiDeer szanuje estetykę jako najwyższą zasadę, a wszystkie projekty są oparte na psychologii i rozwoju dzieci.

MD product2MD product4MD product4MD product5

Aby spełnić swoją misję, marka MiDeer musiała zapewnić sobie najlepszych menedżerów produktu w swoim zespole. W tym celu zebrano zespół ekspertów w dziedzinie wzornictwa i sztuki z Grecji, Niemiec, Francji i Chin. Zespół ten wprowadza do przemysłu zabawkarskiego nowe koncepcje, które łączą w sobie nieskończoną inspirację twórczą i najnowocześniejszy kunszt artystyczny z poczuciem wspierania sztuki i indywidualności dzieci na całym świecie. 

Marka MiDeer chce współpracować wyłącznie z najlepszymi artystami, aby oferować naszej stale powiększającej się rodzinie wyłącznie zabawki na najwyższym światowym poziomie artystycznym.

Marka MiDeer jest w pełni świadoma aktualnych globalnych problemów świata, dlatego wszystkie produkty są tak przyjazne dla środowiska, jak to tylko możliwe. Marka MiDeer wykorzystuje naturalne materiały, zwłaszcza drewno, do produkcji większości swoich zabawek.

Przed rozpoczęciem produkcji każdej nowej zabawki sprawdzane są nie tylko zalety zabawki dla dzieci, ale także jej jakość, trwałość i bezpieczeństwo. Przed rozpoczęciem produkcji zawsze wykonuje się próbki, które są dokładnie sprawdzane i analizowane.

Wszystkie produkty MiDeer są wytwarzane zgodnie z rygorystycznymi normami produkcyjnymi. Do drukowania zabawek używa się naturalnych barwników roślinnych. Ponadto wszystkie produkty podlegają europejskim normom bezpieczeństwa, a na produkty wydawane są niezbędne certyfikaty.