Możliwości płatności

Opublikowany 01.09.2023.

 

GO PAY BRAMKA PŁATNOŚCI ONLINE

GoPay - logo | GoPay blog

 

GoPay jest jednym z największych dostawców płatności internetowych w  Europie Środkowej. Podczas obsługi danych płatniczych GoPay spełnia najwyższy standard bezpieczeństwa stowarzyszeń kartowych PCI DSS.

Jak działają płatności przez bramkę płatniczą GoPay?


Bramka płatności GoPay oferuje szybki, wygodny i bezpieczny sposób płacenia online.

Możesz dokonać płatności bezpośrednio poprzez bramkę płatniczą po skompletowaniu zamówienia lub bramka przekieruje Cię do bankowości internetowej lub na stronę odpowiadającą metodzie płatności wybranej w zamówieniu.

Po przesłaniu płatności, GoPay wyśle Ci wiadomość e-mail z linkiem do śledzenia statusu płatności lub z instrukcjami dotyczącymi zakończenia płatności.

Wszystkie Twoje informacje dotyczące płatności, w tym numer karty płatniczej, są zabezpieczone szyfrem i są obsługiwane przez GoPay zgodnie z najwyższym standardem bezpieczeństwa stowarzyszeń kartowych, PCI DSS.

Jakie metody płatności oferuje GoPay?


GoPay oferuje wszystkie najbardziej popularne metody płatności, w tym płatność kartą online lub płatności bankowe online. Większość płatności jest dokonywana online, więc przetwarzanie jest kwestią minut.

 

 Jak mogę zapłacić kartą za pośrednictwem bramki płatniczej GoPay?

  1. Klient wprowadza dane swojej karty do bramki płatniczej i przesyła płatność.
  2. GoPay przekazuje informacje o płatności do pośrednika, który przekazuje transakcję do odpowiedniego stowarzyszenia kart (np. VISA lub MasterCard). Ten ostatni powiąże transakcję z bankiem, który wydał kartę, za pośrednictwem której klient dokonał płatności.
  3. Bank decyduje o zatwierdzeniu płatności i przekazuje swoją decyzję do pośrednika, który z kolei informuje GoPay.
  4. GoPay przetwarza te informacje i informuje zarówno klienta, jak i sprzedawcę o statusie płatności. Jeśli bank zatwierdzi płatność GoPay dodaje ją do salda konta sprzedawcy.
  5. Handlowiec wysyła do klienta zakupiony towar.
  6. W oparciu o ustaloną częstotliwość rozliczeń, GoPay przekazuje saldo z konta sprzedawcy na konto bankowe sprzedawcy.

 

 

KARTĄ KREDYTOWĄ ONLINE

Karty a mobilní platby | Česká spořitelna

 

Płatności kartą kredytową online cieszą się coraz większą popularnością wśród klientów. Jest to szybka i bezpieczna płatność. Aby skorzystać z tej opcji płatności, musisz posiadać kartę kredytową, która umożliwia płatności w Internecie. Jeśli nie masz pewności, skontaktuj się ze swoim bankiem, aby zapytać o opcje karty. W przypadku płatności kartą można wybrać opcję zapisania/niezapisywania numeru karty kredytowej. Jeśli karta nie zostanie zapisana, konieczne będzie wprowadzanie numeru karty przy każdym zakupie.

Ze względów bezpieczeństwa podczas płatności kartą kredytową wprowadzanych jest kilka informacji o karcie kredytowej. Jeśli nie pamiętasz wszystkich informacji, musisz mieć kartę przy sobie. Aby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo, system wyśle numer kontrolny na numer telefonu, który należy następnie wprowadzić, aby dokończyć płatność.

 

 

 

PRZELEWEM BANKOWYM

Strona główna2 - Przyjazna Faktura.pl | Wystawiaj, księguj i opłacaj  faktury błyskawicznie!
 

Płatność przelewem to rzadziej wykorzystywana przez klientów opcja płatności. Wynika to z tego, że wybierając ten rodzaj płatności, trzeba liczyć się z dłuższym czasem oczekiwania na autoryzację płatności (zwykle od 1 do 2 dni roboczych w zależności od banku). Dopiero po zaksięgowaniu kwoty na koncie bankowym dostawcy rozpocznie się wysyłka zamówienia.

Po skompletowaniu zamówienia produkty są rezerwowane. Na mailu informacyjnym przy realizacji zamówienia pojawia się prośba o wpłatę kwoty, mail zawiera informacje o naszym numerze konta i numerze zamówienia, który należy podać podczas płatności. W mailu informacyjnym znajduje się również kod QR, dzięki któremu łatwiej i szybciej zrealizujesz płatność w bankowości internetowej lub w aplikacji bankowości mobilnej.

 

 

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄ PRZY ODBIORZE

modelgaraz.cz - Do nového e-shopu jsem kromě platby předem zahrnul i platbu  na dobírku. Mě osobně smysl nedává - když nakupuji online, tak vždy platím  předem, ale chci se zeptat vás, co

W dzisiejszych czasach jest to nadal jeden z bardziej powszechnych sposobów płacenia za towary.

Ta opcja płatności oznacza, że płacisz za zamówiony towar dopiero w momencie dostawy. W tym przypadku możliwa jest płatność gotówką lub kartą kredytową w terminalu dostawczym.